Menu

Aanmelden

Aanmelden voor Vrijeschool Thula verloopt met het Stedelijk Toelatingsbeleid.

Rond de derde verjaardag van uw kind ontvangt u van de Gemeente Amsterdam een brief en een voorkeursformulier. . Op het voorkeursformulier kunt u aangeven dat u uw kind wilt aanmelden bij onze school. De school van uw eerste voorkeur zet u op nummer 1, daarna nummer 2, enzovoort. Het voorkeursformulier levert u in op de school van uw eerste voorkeur. Als Vrijeschool Thula op nummer 1 staat, levert u het formulier dus bij ons in.

De plaatsing gebeurt automatisch op basis van de door u aangegeven voorkeuren en de voorrangsregels. Minimaal 6 maanden voordat uw kind naar de basisschool gaat, krijgt u te horen op welke school een plaats voor uw kind is gereserveerd. Daarna kunt u uw kind inschrijven op deze school.

Lees hier alles over de procedure.

Kijk voor meer informatie op deze speciale pagina van Gemeente Amsterdam.